0

Program partnerski

 Program Lojalnościowy dla Partnerów – Twoja Droga do Wysokich Zysków! 

Założenia Programu:

  1. Elastyczne Zyski do 20%: W naszym programie masz szansę na elastyczne zarabianie. Możesz wybrać, czy chcesz oferować swoim klientom kupon rabatowy i na jaką wielkość – np. 10% lub 15%. Twój zysk ze sprzedaży wyniesie tyle, ile wynosi wartość kuponu, którą wybierzesz. Zachęcasz do zakupu bez rabatu? Twój zysk wynosi aż 20% od wartości sprzedanego produktu.
  2. Jasne i Szybkie Wypłaty: Nasze zasady są jasne i transparentne. Wypłata środków odbywa się po osiągnięciu progu 300 zł. Nie musisz czekać wiele miesięcy na swoje zasłużone wynagrodzenie!
  3. Przejrzysta Umowa o Współpracy: Przed rozpoczęciem współpracy podpisujemy przejrzystą umowę, która precyzyjnie określa zasady naszej współpracy. Twoja pewność i nasza wspólna klarowność to nasza priorytet!
  4. Śledzenie na Bieżąco Wyników: Zapewniamy narzędzia do bieżącego śledzenia wyników Twoich działań. Dzięki temu zawsze wiesz, jakie efekty przynosi Twoja praca i ile zarobiłeś.
  5. Indywidualny Kupon Zniżkowy: Tworzymy specjalny, indywidualny kupon zniżkowy dla Twoich zamawiających. To jeszcze bardziej zachęci ich do zakupów!
  6. Zniżka 50% na Jednorazowe Zakupy Dla Ciebie: Dla naszych partnerów influencerów przewidujemy niezwykłą ofertę – zniżkę 50% na jednorazowe zakupy. Dbamy o Ciebie tak samo, jak Ty dbasz o naszą markę.

Pierwszą grupą partnerów, którą zapraszamy do naszego programu, są influencerzy. Jeśli jesteś gotów rozpocząć owocną współpracę i zyskać z nami, nie zwlekaj! Jesteśmy tutaj, by Cię wesprzeć w osiągnięciu Twoich celów.

Dajemy Ci możliwość wyboru, kontrolowania, i zarabiania w swoim tempie. Współpraca z nami to wyjątkowa szansa na rozwijanie swojej marki i zyski na miarę Twoich ambicji. Dołącz do nas już teraz i ciesz się korzyściami programu lojalnościowego! 

    Oblicz koszty wysyłki
    Zastosuj kupon